Jesteś 5670 osobą odwiedzającą księgę.

Powrót do strony>>Nowy wpis

28.Witam. Na stronie o wyposażeniu motocykla pisze, że nie wiadomo skąd się w języku polskim wzieło słowo GMOL. Z moich poszukiwań wynika że pojawiło się ono przed wojną i pochodzi od Górna Metalowa Osłona Lędźwi.

27.Świetna strona. Pozdrawiam.

26.witam.zabieram się do pisania magisterki i ta stronka jest bardzo pomocna, dziękuje autorowi za wielki wkład i trud jaki włożył w jej powstanie...POZDRAWIAM i do zobaczenia na trasie!

25.Drodzy internauci,

serdecznie dziękuję za sympatyczne wpisy do księgi. Dzięki wyrazom waszego uznania, wiem że moja praca przynosi wymierne korzyści, w postaci waszej satysfakcji. Cieszę się że mogłem wam pomóc.
Pozdrawiam

24.Witam serdecznie właśnie pisze prace o turystyce motocyklowej i na tej stronie jest dosłownie wszystko. Dziękuje ci i oby więcej takich ludzi :-)

23.zaskakujące profesjonalizmem i wnikliwością opracowanie. Panie Arturze proszę przyjąć najszczersze wyrazy uznania i gratulacje. Ogrom wspaniałej pracy, nieoceniona pomoc przy wszelkich opracowanich.

22.Uff.Przeczytałem wszystkie strony,ciekaw jestem kto jeszcze.Czy sam autor również, w co powątpiewa ktoś kto kopiował te strony i co jakiś czas daje temu wyraz.
Jestem bogatszy o dobrą wiedzę i cieszę się z tego.Pozdrawiam Marek Kasprzak

21.Zostalem naprawde mile zaskoczony opracowaniem tej strony.Gratuluje rezultatu i mam nadzieje ze zostanie ona obiektem dopingujacym dla wszystkich tych dla ktorych przyszlosc polskiego ruchu motorcyklowego nie jest obojetna.

20.Zadziwiające że podczas gdy przeciętnemu Polakowi trudno jest sklecić choćby parę słów na tematy ich pasji, tutaj spotykamy się z gigantyczną pracą wykonaną w tym temacie. Proszę przyjąć szczere gratulacje

19.Super strona, mnóstwo interesujących danych, z których skorzystałem przy pisaniu pracy magisterskiej. Żałuję tylko, że tak późno się na nią natknąłem. Jeżeli będziesz zinteresowany to chętnie prześlę tą pracę, abyć mógł ją umieścić na stronie dla korzyści innych potrzebujących, ponieważ jej tematem jest stan i perspektywy turystyki motocyklowej w Polsce. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!

18.Witam, ze strony skorzystałem, pisząc właśnie esej na mikroekonomie. Oczywiście w bibliografii zamieściłem adres strony;) pozdrawiam autora, naprawdę duże serca i pacy w to włożyłeś, życzę szerokości i spotkania sie kiedyś na jakimś zlocie /sopel zx6r

17.Strona Artura to prawdziwa kopalnia wiedzy o rynkach i turystyce motocyklowej. W dodatku jego opracowania są zawsze skrupulatne i łatwo przyswajalne. Sam skorzystałem z tej strony szukając bibliografii do mojej pracy magisterskiej. Pozdrawiam!

16.Witam ! Pomimo,że motoryzacją interesuję się od lat.... i sprawy motocyklowe nie są mi obce , z dużym zainteresowaniem przeczytałem zamieszczone artykuły .Wracam na tę stronę już wielokrotnie korzystając z danych udostępnionych przez Autora .Gratuluję i pozdrawiam "na szlaku" Bohdan

15.Dziękuję

14.Gratuluje strony na prawde warta zwiedzenie piszę obecnie prace licencjacka na temat turystyki motocyklowej i bardzo mi sie przydają informacje które tu zawarłes jeszcze raz wielkie brawo
pozdrawiam.....

13.Gratuluję strony :) to naprawdę kawał dobrej roboty. Tak trzymać. Pozdrawiam!

12.wlasnie tworze biznesplan pod otwarcie komisu motocyklowego. Chcialabym rowniez zarazac ludzi pasja jaka dla mnie sa motocykle. Dane z tej strony ratuja mi skore. Dzieki.

11.Dzięki stary jesteś genialny.Obu w tym kraju było więcej takich zapleńców jak ty .

10.calkiem fajne, spoko te ankiety, mozna sie wiele dowiedziec o polskim motocyklizmie

9.Witam , pozdrawiam i dziękuję za wspOlne zakończenie sezonu (czerwono-czarny KLR) szkoda tylko iż nie mogłem go z wami dokończyć w Wojniczu.. Jednak mam nadzieję iż spotkamy się jeszcze nie raz w podróży.. Zapraszm zawsze gdyby ktoś ze Strangersów był okolicy Nowego Sącza...

Powrót do strony>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by