Jesteś 9572 osobą odwiedzającą księgę.


MOŻESZ WYRAŹIĆ OPINIĘ O NASZEJ PRACY...
(OCZYWIŚCIE, JEŚLI NAS WIDZIAŁEŚ W AKCJI)


176.Chcieliśmy jeszcze raz podziękować Dominikowi i Grzegorzowi za prowadzenie naszego wesela, które odbyło się w sierpniu. Goście wspominają do dnia dzisiejszego naszą zabawę weselną, a to Wasza duża zasługa! My także bawiliśmy się świetnie i chętnie byśmy to powtórzyli :)
Serdecznie polecamy ten duet! Pozdrawiamy :)

175.Chcielibyśmy bardzo podziękować Marcinowi Wdowiakowi za prowadzenie naszego wesela 8. października. Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na wodzireja takiego jak Marcin, gdyż było kapitalnie i wszyscy goście byli zachwyceni. Po weselu często słyszeliśmy, że mieliśmy fajnego wodzireja:) Serdecznie pozdrawiamy

174.Marcinie chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować za organizację naszego wesela. Jak wiesz, podczas naszego pierwsza spotkania, mieliśmy pełno obaw i pytań dosłownie o wszystko. Zdaję sobie sprawę, że byliśmy baaaardzo wymagającymi klientami, szczerze mówiąc, to nie przypuszczałam, że ktoś może sprostać naszym wymaganiom, i to z nawiązką. Marcinie, Tobie to się udało – dziękujemy! Pokazałeś, że, aby zorganizować fajną imprezę nie tylko trzeba być świetnym wodzirejem, ale trzeba umieć słuchać, aby dowiedzieć się jakie preferencje mają młodzi. Na pierwszym spotkaniu udało nam się wspólnie zrobić zarys imprezy, ustalić punkty i wybrać muzykę, którą lubimy. Wszystko było zrobione tak, jak sobie wymarzyliśmy - z gustem, smakiem i na luzie, z nutką polskiego rocka i starych hitów; bez wiejskich przyśpiewek przy stole, kaczuszek na parkiecie itp. Nasze podziękowania kierujemy również do DJ, który zadbał o tło muzyczne i spisał się na medal. Fajnie, że byliście z nami z tym dniu i przyczyniliście się do tego, że był on wyjątkowy. Życzymy samych sukcesów, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

173.Przeogromnie dziękujemy Marcinowi Wdowiakowi za rewelacyjną zabawę na naszym weselu. Jesteśmy bardzo zadowoleni!! Wszyscy goście również. Bawiliśmy się wyśmienicie, muzyka super, zabawy bardzo fajne, dużo śmiechu i radochy. Wszystko się udało i polecamy z czystym sumieniem. Dzięki Marcin!!!

172.Chielibysmy serdecznie podziekowac i polecic Wodzireja Mariusza Wrobla. Moja zona jest Indonezyjka wiec zalezalo nam na tym zeby wesele bylo Polskie, ale w dobrym guscie i interesujace dla gosci zagranicznych. Wszystko udalo sie fantastycznie i Mariusz razem z Dj"em spisal sie znakomicie.
For internationals. I am Polish but have married an Indonesian woman and have organized a wedding in Poland and in Indonesia. It was important to us that the wedding will be fun, stylish and interesting for both Polish and International guests. Mariusz has done a marvelous job and the wedding went on to the early morning hours. Thank you Mariusz.

171.Organizując nasze wesele w czerwcu 2016r. od początku zakładaliśmy,że chcemy aby wesele poprowadził profesjonalny Wodzirej. Nie chcieliśmy także zespołu-woleliśmy DJ-a. Przyznamy szczerze,że gdy podczas zapraszania Gości mówiliśmy,że wesele będzie prowadził Wodzirej z DJ-em byli najczęściej zdziwieni, zaskoczeni, ale i zaciekawieni. Naszym Rodzicom także trudno było przyzwyczaić się do myśli,że nie będzie muzyki na żywo. A więc jak trafiliśmy na Pana Marcina Wdowiaka z Wodzirej Collective? Wystarczyło jedno jedyne polecenie:)Pan Marcin przedstawił nam szczegółowy scenariusz wesela (od przywitania chlebem i solą przez zabawy oczepinowe po ostatni taniec), który mogliśmy dowolnie modyfikować. Mieliśmy też oczywiście wpływ na dobór muzyki (Wodzirej zapytał nas o przedziały wiekowe Gości). Pan Marcin przedstawił nam kwestionariusz,w którym mogliśmy przedstawić nasze pomysły, prośby, określić, które propozycje Wodzireja wybieramy. W trakcie wesela mieliśmy możliwość wycofania się z danej zabawy. Wydaje się nam,że zatańczenie na początku weselnej zabawy Poloneza (nie bójcie się Wodzirej Was poprowadzi:)) skradło serca Naszych Gości. Wszyscy - bez wyjątku byli od początku do końca ZACHWYCENI zabawą weselną poprowadzoną przez Pana Marcina Wdowiaka i DJ-a Pana Przemysława. Konkursy wywoływały śmiech i chęć zdobycia ciekawej nagrody (i nie były to butelki alkoholu:)) Dlatego jeszcze raz chcielibyśmy w imieniu Rodziców, Gości i naszym bardzo podziękować Panu Marcinowi i Panu Przemkowi za wspaniałą, niezapomnianą zabawę weselną 25 czerwca 2016r.Oczywiście polecamy wszystkim niezdecydowanym aby odrzucili wszelkie obawy i powierzyli poprowadzenie wesela sympatycznemu duetowi: Wodzirej Marcin i DJ Przemek.

170.Gorąco rekomendujemy Mariusza Wróbla. impreza była super i w 100% spełniła nasze wymagania. Pomimo niestandardowej weselnej muzyki, braku "konkursów" udało się stworzyć niezapomnianą noc (i poprawiny) - nie tylko dla nas ale i dla naszych rodzin i znajomych. Dobra zabawa w eleganckim stylu:)

169.Mariusz Wróbel wspaniale i profesjonalnie poprowadził nasze wesele w lipcu 2015 roku. Część naszych gości była z zagranicy i zależało nam na tym, żeby impreza była prowadzona w dwóch językach polskim i angielskim, i Mariusz świetnie się sprawdził. Wszyscy goście doskonale sie bawili do genialnie dobranej muzyki. Do dziś rodzina mojego męża z Hiszpanii wspomina Mariusza i to jak poprowadził wesele. Goście byli zachwyceni Polonezem, zabawami oraz humorem wodzireja! Moi znajmoi i rodzina również stwierdzili, że było to najlepsze wesele na jakim się do tej pory bawili. Dziękujemy i polecamy z całego serca!

168.Mariusz świetnie poptowadził nasze wesele, był polonez, komunikaty w języku angielskim oraz elastycznośc w warunkach zmieniającego się planu. Bardzo polecamy!

167.Był to pierwszy ślub, na którym byłam, gdzie grał DJ i Wodzirej zamiast orkiestry - mój własny ślub. Decyzja była trafiona w jedenastkę ;) Co najbardziej cenię w pracy Marcina, to zainteresowanie nami, parą młodą i naszymi upodobaniami. Mnie, jako pannę młodą, nic nie zaskoczyło - wszystkie zabawy przedyskutowaliśmy przed przyjęciem. Od kuzynek, przez ciocie, po babcie, wszyscy DJ i Wodzireja zachwalali :)
Z mężem doszliśmy do wniosku, że najtrudniejszym zadaniem było rozruszanie gości na początku, co Marcinowi, za pomocą poloneza, wyszło idealnie (ogarnął 130 osób!). Właścicielka lokalu, która przeprowadza przyjęcia weselne co weekend, była pozytywnie zaskoczona pracą chłopaków.
Impreza była ze smakiem i humorem ;)
Dziękujemy i szczerze polecamy,

166.Pan Mariusz Wróbel grał u nas rok temu na weselu. Zależało nam, aby DJ na naszej imprezie nie był osobą szczególnie absorbującą uwagę wszystkich gości, tylko dyskretnie zachęcał do zabawy. Pan Mariusz spełnił wszystkie nasze prośby, dzięki czemu impreza była idealna.

165.Pan Mariusz Wrobel byl wspanialym wodzirejem na naszym weselu w lecie 2015 roku. Zorganizowal swietne atrakcje dla naszych miedzynarodowych gosci i prowadzil cale wesele po angielsku z humorem i duza klasa. Bardzo polecam uslugi pana Wrobla.

164.Korzystaliśmy z usługi Marcina Wróbla bez pomocy wodzireja i również w opcji samego DJ-a na wesele zpisal się na 6! Zzbawa była na tyle udana, że grał jakieś 12godzin non stop, goście praktycznie nie schodzili z parkietu i do dziś polecamy Mariusza Wrobla znajomym. Niejedna orkiestra nie dałaby mu rady.

163.Dziękujemy bardzo Marcinowi Wdowiakowi za prowadzenie naszej uroczystości weselnej w sierpniu 2015 r.
Marcin zadbał o dobrą zabawę naszych gości i nas samych. Goście byli zachwyceni polonezem w ogrodzie przed dworkiem, rozpoczynającym wieczór oraz różnymi zabawami tanecznymi, które urozmaicały imprezę i integrowały na parkiecie wszystkich gości, niezależnie od wieku.
Obawialiśmy się, że podczas samego wesela będziemy musieli troszczyć się o szczegóły organizacyjne, ale z Marcinem w roli „reżysera" naszej uroczystości, obawy te okazały się zupełnie bezpodstawne. Jeśli chcecie bawić się na własnym weselu jak goście i nie myśleć o kolejnych „punktach w programie”, to szczerze polecamy Marcina :). Oczywiście przed samą uroczystością możecie ustalić wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu wesela, zabaw oraz preferencji muzycznych. Najprościej jest jednak ustalić tylko najważniejsze punkty wesela, a decyzje dotyczące konkretnych zabaw czy muzyki pozostawić Marcinowi i DJ-owi – z całą pewnością możecie im zaufać, na pewno się nie rozczarujecie.
Wodzirej + DJ to naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie na wesele!
Współpracę z Marcinem możemy opisać słowami: elastyczność i pełen profesjonalizm; otwarty i pozytywny człowiek z pasją :)
Jednym słowem czujemy się "dopieszczeni" :)

162.Marcin Wdowiak wraz z DJem poprowadzili nasze wesele w czerwcu- bardzo dziękujemy za pełen profesjonalizm!! Wesele to czas, gdzie mogą zdarzyć się różne rzeczy, ale nasz Wodzirej opanował każdą sytuację!! Od gości słyszeliśmy, że dawno tak się nie wybawili – muzyka dobrana była świetnie, zabawy-konkursy fantastyczne!! Rzut welonem w innej niż standardowej wersji- kapitalny pomysł, nie wspominając o Polonezie- goście byli ubawieni, i przypomnieli sobie dawne czasy studniówkowe!! Było dużo śmiechu i wzruszeń! Ani przez moment nie żałowaliśmy, że zdecydowaliśmy się na Wodzireja na naszym weselu – a już z takim Wodzirejem to sama przyjemność współpracować i się bawić!!

Polecamy całym sercem wodzireja Marcina Wdowiaka wraz z DJem!!

161.Polecamy!
Serdecznie polecamy wodzireja Marcina Wdowiaka, ktory umilił Nasz Dzień wyjątkową charyzmą, poczuciem humoru i pasją, jaką włożył w poprowadzenie naszego wesela. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, zostaliśmy nawet kilka razy pozytywnie zaskoczeni przemiłą zabawą-niespodzianką, która na pewno na długo pozostanie w pamięci! Marcin - dziękujemy, że przyłożyłeś się do tego, byśmy Tego Dnia czuli się wyjątkowo i szczególnie! Zacytuję Naszych Gości :"zabawa przednia!" Dziękujemy i polecamy!

160.Serdecznie dziękujemy wodzirejowi Marcinowi Wdowiakowi za wspaniałą zabawę na naszym przyjęciu weselnym (lipiec 2015).

Od wielu gości słyszeliśmy, że zabawa była wyjątkowo udana. Marcin to człowiek z wielkim wyczuciem, otwarty na nasze prośby i sugestie, a jednocześnie sam ma bardzo dużo doświadczenia i warto mu zaufać. Zaimponował nam również swobodą, z jaką potrafił reagować na spontaniczne reakcje uczestników. Można być zupełnie spokojnym, że wszystko będzie na poziomie i parkiet będzie pełen przez całą noc!

Z czystym sumieniem polecamy Marcina - ma chłopak talent :-)

159.Udane wesele to moim zdaniem 3 skladniki: lokalizacja, goscie i muzyka.

Po naszym slube moge powiedziec ze wszystkie skladniki byly bardzo wartosciowe. Prowadzenie imprezy i oprawa muzyczna byla jak najbardziej profesjonalna; muzyka byla wspaniale dobrana; ilosc i rodzaj gier paswoala w sam raz, doskonale wyczucie elegancji, taktu i czasu.

Polecam opcje Dj i wodzirej gdyz Panowie swietnie sie uzupelniali.

Jezeli szukacie kogos na przyjecie na wysokim poziomie to smialo polecam, Wodzirej Collective jest wart swojej i kazdej innej ceny!

158.Serdecznie dziękujemy Marcinowi Wdowiakowi za super zabawę na naszym przyjęciu weselnym. Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem wodzireja, to w ciemno może rezerwować Marcina. Nasi goście byli bardzo zadowoleni, a niektórzy miło zaskoczeni, ponieważ uważają że na weselu musi być orkiestra, a jak przyznali później, Marcin spisał o wiele lepiej. Już po pierwszym spotkaniu z Marcinem oboje wiedzieliśmy, że to jest człowiek którego szukamy i nie pomyliliśmy się. Polecamy wszystkim niezdecydowanym, a Marcinowi jeszcze raz bardzo dziękujemy;)_

157.Bardzo dziękujemy za super zabawę - zarówno nam jak i naszym gościom bardzo się podobało i gorąco polecamy Patryka!
dziękujemy i pozdrawiamy,
Karolina i Adam

>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by