Jesteś 9102 osobą odwiedzającą księgę.


MOŻESZ WYRAŹIĆ OPINIĘ O NASZEJ PRACY...
(OCZYWIŚCIE, JEŚLI NAS WIDZIAŁEŚ W AKCJI)


163.Dziękujemy bardzo Marcinowi Wdowiakowi za prowadzenie naszej uroczystości weselnej w sierpniu 2015 r.
Marcin zadbał o dobrą zabawę naszych gości i nas samych. Goście byli zachwyceni polonezem w ogrodzie przed dworkiem, rozpoczynającym wieczór oraz różnymi zabawami tanecznymi, które urozmaicały imprezę i integrowały na parkiecie wszystkich gości, niezależnie od wieku.
Obawialiśmy się, że podczas samego wesela będziemy musieli troszczyć się o szczegóły organizacyjne, ale z Marcinem w roli „reżysera" naszej uroczystości, obawy te okazały się zupełnie bezpodstawne. Jeśli chcecie bawić się na własnym weselu jak goście i nie myśleć o kolejnych „punktach w programie”, to szczerze polecamy Marcina :). Oczywiście przed samą uroczystością możecie ustalić wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu wesela, zabaw oraz preferencji muzycznych. Najprościej jest jednak ustalić tylko najważniejsze punkty wesela, a decyzje dotyczące konkretnych zabaw czy muzyki pozostawić Marcinowi i DJ-owi – z całą pewnością możecie im zaufać, na pewno się nie rozczarujecie.
Wodzirej + DJ to naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie na wesele!
Współpracę z Marcinem możemy opisać słowami: elastyczność i pełen profesjonalizm; otwarty i pozytywny człowiek z pasją :)
Jednym słowem czujemy się "dopieszczeni" :)

162.Marcin Wdowiak wraz z DJem poprowadzili nasze wesele w czerwcu- bardzo dziękujemy za pełen profesjonalizm!! Wesele to czas, gdzie mogą zdarzyć się różne rzeczy, ale nasz Wodzirej opanował każdą sytuację!! Od gości słyszeliśmy, że dawno tak się nie wybawili – muzyka dobrana była świetnie, zabawy-konkursy fantastyczne!! Rzut welonem w innej niż standardowej wersji- kapitalny pomysł, nie wspominając o Polonezie- goście byli ubawieni, i przypomnieli sobie dawne czasy studniówkowe!! Było dużo śmiechu i wzruszeń! Ani przez moment nie żałowaliśmy, że zdecydowaliśmy się na Wodzireja na naszym weselu – a już z takim Wodzirejem to sama przyjemność współpracować i się bawić!!

Polecamy całym sercem wodzireja Marcina Wdowiaka wraz z DJem!!

161.Polecamy!
Serdecznie polecamy wodzireja Marcina Wdowiaka, ktory umilił Nasz Dzień wyjątkową charyzmą, poczuciem humoru i pasją, jaką włożył w poprowadzenie naszego wesela. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, zostaliśmy nawet kilka razy pozytywnie zaskoczeni przemiłą zabawą-niespodzianką, która na pewno na długo pozostanie w pamięci! Marcin - dziękujemy, że przyłożyłeś się do tego, byśmy Tego Dnia czuli się wyjątkowo i szczególnie! Zacytuję Naszych Gości :"zabawa przednia!" Dziękujemy i polecamy!

160.Serdecznie dziękujemy wodzirejowi Marcinowi Wdowiakowi za wspaniałą zabawę na naszym przyjęciu weselnym (lipiec 2015).

Od wielu gości słyszeliśmy, że zabawa była wyjątkowo udana. Marcin to człowiek z wielkim wyczuciem, otwarty na nasze prośby i sugestie, a jednocześnie sam ma bardzo dużo doświadczenia i warto mu zaufać. Zaimponował nam również swobodą, z jaką potrafił reagować na spontaniczne reakcje uczestników. Można być zupełnie spokojnym, że wszystko będzie na poziomie i parkiet będzie pełen przez całą noc!

Z czystym sumieniem polecamy Marcina - ma chłopak talent :-)

159.Udane wesele to moim zdaniem 3 skladniki: lokalizacja, goscie i muzyka.

Po naszym slube moge powiedziec ze wszystkie skladniki byly bardzo wartosciowe. Prowadzenie imprezy i oprawa muzyczna byla jak najbardziej profesjonalna; muzyka byla wspaniale dobrana; ilosc i rodzaj gier paswoala w sam raz, doskonale wyczucie elegancji, taktu i czasu.

Polecam opcje Dj i wodzirej gdyz Panowie swietnie sie uzupelniali.

Jezeli szukacie kogos na przyjecie na wysokim poziomie to smialo polecam, Wodzirej Collective jest wart swojej i kazdej innej ceny!

158.Serdecznie dziękujemy Marcinowi Wdowiakowi za super zabawę na naszym przyjęciu weselnym. Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem wodzireja, to w ciemno może rezerwować Marcina. Nasi goście byli bardzo zadowoleni, a niektórzy miło zaskoczeni, ponieważ uważają że na weselu musi być orkiestra, a jak przyznali później, Marcin spisał o wiele lepiej. Już po pierwszym spotkaniu z Marcinem oboje wiedzieliśmy, że to jest człowiek którego szukamy i nie pomyliliśmy się. Polecamy wszystkim niezdecydowanym, a Marcinowi jeszcze raz bardzo dziękujemy;)_

157.Bardzo dziękujemy za super zabawę - zarówno nam jak i naszym gościom bardzo się podobało i gorąco polecamy Patryka!
dziękujemy i pozdrawiamy,
Karolina i Adam

156.Dziękujemy Marcinowi Wdowiakowi za wyśmienite poprowadzenie zabawy weselnej.
Goście byli zachwyceni i oczarowani stylem wodzirejskim Marcina - zabawa weselna poprowadzona stylowo i z klasą, aczkolwiek nie zabrakło odpowiedniej dozy humoru.
Na pewno będziemy polecać Marcina zawsze i wszędzie, i o każdej porze!!!

155.Jako osoba, która nigdy nie chciała mieć tradycyjnego wesela i nigdy nie lubiła biesiadnych klimatów, śpiewających kapel i wodzirejów intonujących przyśpiewki, podeszłam do tego tematu z dużą rezerwą i raczej niechętnie. Jednak już po pierwszym spotkaniu z Mariuszem Wróblem wiedziałam, że to dobry wybór. Nasze wesele to była zupełnie inna jakość, jakiej do tej pory nie znaliśmy.
Trudno w kilku zdaniach streścić jak bardzo jesteśmy zadowoleni! Zresztą nie tylko my. Nie było gościa na naszym weselu, który nie skomplementowałby Mariusza, minęło już pół roku a ludzie nadal wspominają "ale mieliście świetnego wodzireja" :)
Poprowadził naprawdę piękną zabawę, z pomysłem, dowcipem i przede wszystkim z KLASĄ! Idealnie wpasował się w nasz gust i nasze wyobrażenie o tym jak powinno wyglądać wesele. Ma świetne wyczucie i potrafi wybrnąć z różnych sytuacji. Jednym słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu. W dodatku uroczo wygląda we fraku :)
Gdybyśmy mogli zrobić drugie wesele, znów zaprosilibyśmy Mariusza do współpracy.
Jeszcze raz dziękujemy za wszystko.
Ania i Andrzej

154.Polecamy gorąco wraz z żoną szczególnie DJa Mariusza Wróbla. Impreza była znakomita!

153.Bardzo dziękujemy za doskonałą zabawę. Marcin Wdowiak zadbał o to żeby nasze wesele było imprezą roku! Goście byli zachwyceni. I Panie i Panowie bawili się wyśmienicie. Było jak chcieliśmy - ze smakiem, bez kiczu, zabawnie, ale na poziomie. Wiele osób do dziś wspomina jak imprezę rozkręcał wodzirej. Nawet stali bywalcy wesel, już odrobinę znudzeni tematyką komentowali wyjątkowo fajnego wodzireja :)
Polecamy wszystkim!

152.Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu naszego wesela. Wszystko poszło zgodnie z planem, który ułożyliśmy wspólnie z wodzirejem Jarkiem Kaczyńskim (bardzo elastycznym na nasze pomysły!). Nie zabrakło też spontanicznych, zabawnych akcentów, za które dziękujemy i które na długo pozostaną w naszej pamięci.

151.Mogłabym się rozpisywać godzinami, stworzyć książkę o świetności naszego wesela, które poprowadził szanowny Marcin Wdowiak z kolegą Dj"em.
Muzyka dobrana zarówno do młodych jak i nieco starszych weselników :) u nas praktycznie nie było chwili kiedy to goście siedzieliby przy stołach, nie licząc posiłków oczywiście ;)
Marcin rządził całą imprezą, przeciekawe konkursy i wszelkiego rodzaju zabawy - na poziomie - na czym bardzo nam zależało. Świetna zabawa, a przy tym bardzo kulturalna, wszyscy goście są przezadowoleni z wesela, mam już grono znajomych którzy pytali o Pana Wodzireja i Pana Dja, którzy to uświetnili nasze wesele :) a ja polecam Ich z czystym sercem !
Marcin, którego mieliśmy przyjemność poznać, jest przemiłą osobą w pełni zaangażowaną w swoją pracę, dodatkowo wykonuje ją bardzo profesjonalnie, bez jakichkolwiek pomyłek. Oceniam ich pracę maxymalnie wysoko 10/10 :) ! Marcin, pozdrawiamy Was bardzo serdecznie ! i do zobaczenia na kolejnych weselach :) (tak jak to miało miejsce i u nas ;))

150.Chcielibyśmy bardzo podziękować wodzirejowi, który poprowadził nasze wesele, Jarkowi Kaczyńskiemu. Razem z dj"em stworzyli naprawdę niezapomnianą imprezę! Klasa, profesjonalne podejście, naturalny luz - zdecydowanie tym charakteryzował się nasz wodzirej. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest fakt, że część gości już na weselu opowiadało, że nigdy tak dobrze się nie bawili. A niektórzy prosili o przekazanie numeru do Jarka!

149.Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecamy Marcina. Impreza przeprowadzona z klasą, humorem i elegancją .Gwarancja udanego wesela.

148.Duża klasa i profesjonalizm. Najlepszy wodzirej jakiego widzieliśmy Marcin Wdowiak!

147.Marcinie, serdecznie dziękujemy Ci za wspaniałą zabawę, zarówno my jak i wszyscy goście byli zachwyceni :) Pozdrawiamy.

146.Marcinie, dziękujemy serdecznie za świetną zabawę na naszym weselu :) Dla nas jesteś bezkonkurencyjny!!!

145.Nasze wesele prowadził Pan Marcin Wdowiak razem z Dj"em. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Goście świetnie bawili się w trakcie zabaw prowadzonych przez Pana Marcina, a DJ dobierał naprawdę dobrą muzykę przez cały wieczór. Szczerze polecamy.

144.Podziękowania dla Grzegorza i Dominika za super zabawę weselną do białego rana! Bez rozpiski, 100% profeski!!! Polecamy ten duet bardzo serdecznie :)
Pozdrawiamy!!!

>>Nowy wpis


Księgi gości za darmo
(c) 2000-2007 by